Закрити

БОНУСНИЙ ПОБІТНИК

Реальні бонуси від азартних компаній в Україні

Акції, що застосовуються сьогодні
Отримати
100% бонус за реєстрацію
Ексклюзивний бонус 100% до 3200 ГРН
Термін дії закінчується: через 43 дні
Отримати
Бонус до дня народження
Ви отримаєте спеціальний промо-код, який дасть вам безкоштовну ставку саме для вас
Термін дії закінчується: через 2 місяці
Отримати
100% БОНУС НА ДЕПОЗИТ КОЖНОГО ЧЕТВЕРТА
Кожного четверга внесіть мінімум 10 євро та отримайте 100% бонус. Максимальна сума бонусу до 100 євро
Термін дії закінчується: через 3 місяці
Отримати
25% БОНУС ЗА ДЕПОЗИТ
Отримайте 25% суми депозиту на свій бонусний рахунок через платіжні системи AstroPay, Paykasa, Jeton, Papara
Термін дії закінчується: через 3 місяці
Отримати
АКЦІЯ
Відвідайте наш магазин і купіть рослину, не витрачаючи грошей. Насолоджуйтесь грою та отримуйте бонуси за активну гру!
Термін дії закінчується: через 4 місяці

Дзеркало Betwinner

Для постійного доступу до сайту, блокування проблем, букмекер створює дзеркало сайту і підтримує роботу мобільного додатка. Перший варіант підходить для ПК-аудиторій сайту, другий - для любителів мобільних ставок, коли вигідну ставку на будь-яку команду можна зробити з будь-якого місця.

У випадку обмеженого доступу до альтернативного доступу існують дзеркальні посилання. Повністю ідентична копія сайту, яку адміністрація розміщує в нових доменах, робить вхід швидким та безпечним. Відмінних за кількістю дисципліни, коефіцієнтів або бонусів гравець не помітить, так як їх просто ні. Різниця буде лише в URL-адресі, до якої співробітники додають символи та літери, а також у відкритті доступу до BC.

Як дізнатися фактичне дзеркало Betvinner

Фактичну розблоковану адресу сайту завжди знає служба підтримки букмекера. Ви можете зв’язатися зі спеціалістами через форму зворотного зв’язку в заявці, написати на пошту. А можна обійтися і без листування. Компанія веде сторінки в соціальних мережах, а іноді публікує посилання на існуючі з ними сайти.

Якщо можливо, найшвидший спосіб знайти посилання на поточне дзеркало - це Telegram-канал. Знайдіть його у месенджері за запитом betwinner_ru - кожен день є оголошення про основні матчі. Перейдіть за посиланням із публікації та користуйтесь офіційним сайтом Betwinner без обмежень.

Як використовувати Betwinner без блокування

Дзеркала з часом теж потрапляють під блок, тому їх потрібно ще раз подивитися. Іноді посилання з дописів БК у Telegram не працюють. Тому Mirror Betwinner не є універсальним способом обходу блоку. Зручніше розміщувати його через мобільний додаток.

Betwinner має додатки для смартфонів та планшетів для Android та iOS. Програми ідентичні одна одній, помітна різниця є лише у фундаментальних рішеннях, що відрізняють операційні системи.

Клієнти можуть не тільки робити ставки на спорт, але й керувати рахунком, а також на сайті: вносити і знімати гроші, регулювати безпеку рахунку, змінювати склад ліній або в прямому ефірі, перевіряти промо-коди та підписки.

Betwinner Київ

Мінімальний депозит

30 грн

Мінімальна сума виводу

60 грн